instal (3)

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji CCTV przemysłowej dla firm instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych.

Specjalizujemy się w instalacjach systemów telewizji przemysłowej, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych.

Indywidualnie pod potrzeby klienta dobieramy elementy systemu CCTV. Bazujemy na urządzeniach sprawdzonych marek takich jak:  DAHUA, HIKVISION  ( 1 i 2 miejsce TOP SECURITY  na świecie pod kontem inowacji i sprzedaży systemów multiple cctv) Zapewniamy optymalizację kosztów instalacji z uwzględnieniem kompatybilności i niezawodnej pracy.

Instalowane przez naszą firmę rejestratory cyfrowe dają Państwu możliwość podglądu obiektu z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu,Przekazania informacji w formie wiadomości PUSH na telefon komórkowy o wykryciu ruchu ,przekroczeniu lini, zasłonięciu kamery itp.Możliwość sterowania bramą , oświetleniem poprzez aplikacje,integracja z systemem alarmowym ,wideodomofonowym itp)

Decydując się na system telewizji przemysłowej, opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu zapewnicie sobie Państwo bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.